Wesprzyj Traktoriadę!

Już teraz możesz stać się częścią naszej załogi lub dołożyć cegiełkę na dotarcie traktora do Etiopii. 

Sama trasa i przygoda na traktorze to nie jedyny cel. Jest drugie głębsze dno, nad którym usilnie pracujemy, a wysiłek naszego zespołu w przygotowanie ciągnika do trasy dookoła Świata to tylko wisienka na torcie.

Od wielu lat skupiamy się na edukacji skierowanej głównie do dzieci i młodzieży w polskich szkołach i ośrodkach kultury w ramach min tzw. profilaktyki uzależnień.  Staramy się zarażać pasją, zachęcamy do poszukiwania własnej drogi i celu w życiu i przede wszystkim wytrwałości w podążaniu do tego celu.  Nasz traktor jest doskonałym narzędziem pokazującym, że możesz osiągnąć wszytko, nawet coś co z pozoru jest niewyobrażalne, bo najważniejsze to chcieć, a chcieć to móc!

Corocznie od wielu lat prowadzimy około 100- 200 spotkań dla dziesiątek tysięcy dzieciaków, młodzieży i dorosłych zarówno w kraju jak i wśród Polonii.

Kolejna misja to wątek patriotyzmu ekonomicznego - jesteśmy piewcami polskiej myśli technicznej ale i też zachęcamy do nabywania polskich prduktów, od ziemniaków i truskawek poczynając, po meble, okna, fotele, a na pługach, paszowozach, traktorach i lokomotywach kończąc. 

Każda złotówka wydana na zakup polskiego produktu prędzej czy później wróci do nas. Pamiętajmy

...POLSKI PRZEMYSŁ W POLSKICH RĘKACH TO NARODU JEST POTĘGA!!!

Każdy z nas może pracować na tę potęgę dokonując choćby świadomych zakupów. Dbajmy o własną rodzinę, budujmy nasz kraj w pierwszej kolejności, a nie sąsiadów czy dalekie zamorskie wschodzące tygrysy. Miła jest świadomość, że dzięki Polakom dobrze ma się niemiecka, francuska czy brytyjska gospodarka, ale najpierw myślmy o naszej własnej, żebyśmy nie musieli za pracą jeździć za granicę. W Jedności SIŁA!

Jeśli macie ochotę wesprzeć nas w naszej misji zapraszamy do kontaktu.
Każda złotówka pcha nasz traktor o 1 km bliżej do celu.
Dary rzeczowe wszelakiej maści od materiałów warsztatowych po upominki dla dzieciaków przeznaczamy na cele statutowe Stowarzyszenia Czysty Świat oraz Fundacji Terra Cognita!

Ważny też jest Wasz 1% 
KRS 0000 401 501 z dopiskiem "Akademia Traktoriady" pomaga nam realizować cykle spotkań zarówno w świetlicach wiejskich jak i w miastach.
Możecie w swoich wpłatach wskazać miejscowość gdzie winne mieć miejsce kolejne spotkanie Akademii Traktoriady.

Adres do przesyłania datków rzeczowych:
Stowarzyszenie Czysty Świat, oddział Bieszczady
Klub STARY TRAKTOR BIESZCZADY
ul . Sportowa 9; Odrzechowa, gmina Zarszyn ,powiat sanocki

Wpłaty gotówkowe:
Stow. Czysty Świat
PLN: BZ WBK 27 1090 1346 0000 0000 3406 1850

USD:
IBAN: PL 76 1050 1520 1000 0022 7105 0953
Kod BIC SWIFT: INGBPLPW

EURO:
IBAN: PL 56 1050 1520 1000 0023 1730 0719
Kod BIC SWIFT: INGBPLPW